Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie, P.B.S. Olszewski i Synowie Sławno - Włodzimierz Olszewski, Hydrogeobudowa Sławno – Marek Stukan,

Kategoria: Imprezy sportowe

Miejsce: Stadion miejski, ścieżki rowerowe,

Jeszcze nie opadł kurz po XXVI Biegu Święców a już ruszyły zapisy do Jubileuszowego XX Biegu 12 Mostów. Prezesi firm PBS Olszewski i Synowie – Włodzimierz Olszewski i Hydrogeobudowy – Marek Stukan zapraszają na zmodyfikowaną trasę biegu (ze względu na prace budowlane przy S6, bieg wyjątkowo nie wystartuje z Pomiłowa).

Bieg 12 Mostów organizowany jest od 2003r..W tym czasie  przechodził kolejne ewolucje, od zmiany długości trasy po zmiany nazwy. W tym roku szykuje się kolejna zmiana – start i meta biegu w Sławnie. Szczegółowe regulaminy biegów (głównego i dziecięcego) oraz zapisy na stronach: https://b4sportonline.pl/biegi_slawno/.W dniu imprezy zapisy do biegu głównego od 8.00 do 9.30. Po biegu głównym o godz. 11.00 na stadionie miejskim odbędą się biegi dla dzieci. Zapisy dla dzieci w hali sportowej od godz. 9.30 do 10.30. Dzięki hojności sponsorów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i pakiet startowy.