Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | XVIII Bieg 12 Mostów

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
24 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

Ruszyło końcowe odliczanie do XVIII Biegu 12 Mostów. Bieg 12 Mostów organizowany od 2003r. przechodził kolejne ewolucje, od zmiany długości trasy po zmiany nazwy: 5 później 7 i w końcu 12 Mostów. W tym roku po dwuletniej przerwie, szykuje się kolejna zmiana - zmiana trasy. Dystans biegu (5km) i miejsce startu (Centrum Promocji Rzeki Wieprzy w Pomiłowie) pozostały bez zmian, natomiast trasa biegu została poprowadzona wzdłuż kanału miejskiego po ścieżkach gruntowych i asfaltowych ścieżkach rowerowych. Organizatorzy mają nadzieję, że bieganie będzie szybsze, bardziej komfortowe i przyjemniejsze wizualnie.

Pomysłodawca biegu i Wielki Przyjaciel sławieńskiego środowiska sportowego Włodzimierz Olszewski wspólnie z Tadeuszem Stukanem prezesem firmy Hydrogeobudowa namówili jeszcze kilka firm do wsparcia finansowego biegu, dzięki któremu wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe puchary oraz szereg innych nagród. Szczegóły i zapisy na stronach:

https://b4sportonline.pl/biegi_slawno  oraz na: http://herkules.org.pl 

xviii-bieg-12-mostow-1411.jpg

Powrót na początek strony