Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | XIX Bieg 12 Mostów

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
24 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

XIX Biegu 12 Mostów

Ruszyło końcowe odliczanie do XIX Biegu 12 Mostów. Trasa sprawdzona (trochę utrudnień dla biegaczy przed elektrownią wodną). Bieg 12 Mostów organizowany jest od 2003r..W tym czasie przechodził kolejne ewolucje, od zmiany długości trasy po zmiany nazwy. W tym roku szykuje się kolejna zmiana - zmiana usytuowania mety. W tym roku bieg zakończy się na Plażowisku. Szczegółowe regulaminy biegów (głównego i dziecięcego) oraz zapisy na stronach: https://b4sportonline.pl/biegi_slawno/ oraz na: http://herkules.org.pl. W dniu imprezy zapisy do biegu głównego od 7.00 do 9.00. Po biegu o godz. 11.00 na boisku bocznym odbędą się biegi dla dzieci. Zapisy dla dzieci w hali sportowej od godz. 9.00 do 10.30.

Dzięki hojności sponsorów każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i pakiet startowy. Na Plażowisku rozstawione zostaną dmuchawce dla dzieci, bumper ball, stanowiska edukacyjne służb: Policji i Straży Pożarnej dotyczące bezpiecznego sposobu spędzenia wakacji oraz Letnia Biblioteka na Plaży.

xix-bieg-12-mostow-5345.jpg

xix-bieg-12-mostow-5346.jpg

Powrót na początek strony