Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | Wyniki Turnieju Speed badmintona

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
19 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

GALERIA

SPEED BADMINTON ZAWITAŁ PONOWNIE DO SŁAWNA

 

W sobotę 8 sierpnia 2015r. ponownie po dłuższej przerwie do Sławna zawitali zawodnicy z różnych rejonów Polski, którzy w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy ul. Sempołowskiej 3c rozegrali zawody w speedbadmintona. Na zawody zorganizowane przez OSIR w Sławnie i Speedbad.pl przybyli zawodnicy między innymi z Warszawy, Skawiny, Lubonia, Napachania oraz Mrzeżyna jak również udział wzięła grupa miejscowej młodzieży i doświadczeni lokalni zawodnicy mogący pochwalić się medalami zdobytymi ma Mistrzostwach Polski. Na zewnątrz panowały afrykańskie warunki a na hali zawodnicy w pocie czoła toczyli bardzo wyrównane i zacięte pojedynki potwierdzając, że speedbadminton to dyscyplina dla każdego zawodnika bez względu na wiek. Dominację w najsilniej obsadzonej kategorii mężczyzn + 40 potwierdził Piotr Borowiec wygrywając po zaciętym pojedynku mecz z Jerzym Majchrzakiem. Warto dodać że obaj zawodnicy wywodzą się z okolic Sławna. W kategorii open kobiet wygrała Zosia Wincenciak zeSkawiny pokonując w najważniejszym pojedynku Kasię Sitarz z Lubonia. Kategorie open wygrał Maciej Filipowicz z Mrzeżyna a najmłodszej kategorii juniorów do 12 lat wygrał miejscowy zawodnik Konrad Idzik. Szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie ufundował medale, nagrody, wodę i owoce mając nadzieję, że zawody w speedbadmintona w kolejnych latach będą się cyklicznie odbywały                               w miesiącach wakacyjnych na pięknym obiekcie OSiR-u w Sławnie i będzie gromadzić coraz liczniejsze grono zawodników i sympatyków szybkiej lotki.

Do zobaczenia za rok w Sławnie.

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach

Open kobiet

1.  Zofia Wincenciak Skawina
2.  Katarzyna Sitarz Luboń
3.  Paula Roman Sławno
3.  Joanna Kapłon Napachanie
5.  Kinga Cichawa Sławno

 

Juniorzy U 12

1 Konrad Idzik Sławno
2 Jacek Grzebielichowski Sławno
3 Aleksandra Kowalczyk Sławno
3 Jan Kowalczyk Sławno
5 Anastazja Cichawa Sławno

 

Open mężczyzn

1 Maciej Filipowicz Mrzeżyno
2 Szymon Michniewicz Mrzeżyno
3 Łukasz Zych Kołobrzeg
3 Krzysztof Borowiec Sycewice
5 Lasocki Marek Warszawa
  Rafał Roman Sławno

 

Mężczyźni +40

1 Piotr Borowiec Sycewice
2 Jerzy Majchrzak Wrześnica
3 Kurczak Robert Mrzeżyno
3 Maciej Kędziora Luboń
5 Paweł Kapłon Napachanie

wyniki-turnieju-speed-badmintona-5303.jpg

Powrót na początek strony