Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | Wyniki Mistrzostw Miasta Sławno w Tenisie Stołowym

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
24 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

MISTRZOSTWA MIASTA SŁAWNO

W TENISIE STOŁOWYM

6 kwietnia 2024r. przypadał Światowy Dzień Tenisa Stołowego dzień ten został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych i Międzynarodowy Komitet Olimpijski jako Międzynarodowy Dzień Sportu na rzecz Rozwoju i Pokoju, z tej okazji  w hali sportowej OSiR przy SP Nr 2, odbyły się Mistrzostwa Miasta Sławno w Tenisie Stołowym. W turnieju uczestniczyło 13 zawodników  w dwóch grupach wiekowych. Sędzią głównym zawodów była: Renata Pietruszka.

Mistrzostwa w Tenisie Stołowym organizowane były w ramach programu profilaktyki Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Organizatorzy: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie, Urząd Miejski w Sławnie, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

WYNIKI JUNIOR

Adam Rojewski - Antoni Żukowski                                     1 : 3

Adam Rojewski - Piotr Kowalczyk                                      1 : 3

Piotr Kowalczyk - Antoni Żukowski                                    3 : 1

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ JUNIOR:

  1. Piotr Kowalczyk Sławno            4          6 : 2
  2. Antoni Żukowski Sławno          2          4 : 4
  3. Adam Rojewski Sławno            0          2 : 6

 

WYNIKI KOBIETY:

Roksana Kos – Magdalena Jasińska                       0 : 3

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ KOBIETY:

  1. Magdalena Jasińska              Słupsk             2          3 : 0
  2. Roksana Kos                         Sławno            0          0 : 3

 

WYNIKI MĘŻCZYŹNI:

Ireneusz Partyka - Marcin Ogórek                                         3 : 0

Zbigniew Mielczarski - Piotr Brzozowski                             0 : 3

Zbigniew Świętochowski - Jakub Dąbrowski                       3 : 0

Bogdan Przybyła - Tomasz Botwinionek                              1 : 3

Piotr Brzozowski - Zbigniew Świętochowski                       3 : 2

Jakub Dąbrowski - Bogdan Przybyła                                  0 : 3

Ireneusz Partyka - Zbigniew Mielczarski                            3 : 2

Jakub Dąbrowski - Tomasz Botwinionek                            0 : 3

Marcin Ogórek - Piotr Brzozowski                                     0 : 3

Zbigniew Mielczarski - Zbigniew Świętochowski                 0 : 3

Zbigniew Świętochowski - Tomasz Botwinionek                3 : 0

Ireneusz Partyka - Piotr Brzozowski                                    0 : 3

Marcin Ogórek - Tomasz Botwinionek                                 0 : 3

Zbigniew Mielczarski - Jakub Dąbrowski                             3 : 0

Marcin Ogórek - Piotr Brzozowski                                       0 : 3

Ireneusz Partyka - Zbigniew Świętochowski                       1 : 3

Marcin Ogórek - Jakub Dąbrowski                                      0 : 3

Zbigniew Mielczarski - Bogdan Przybyła                             3 : 1

Ireneusz Partyka - Jakub Dąbrowski                                   3 : 1

Marcin Ogórek - Bogdan Przybyła                                      1 : 3

Zbigniew Mielczarski - Tomasz Botwinionek                        0 : 3

Ireneusz Partyka - Bogdan Przybyła                                   3 : 1

Marcin Ogórek - Zbigniew Świętochowski                          0 : 3

Piotr Brzozowski - Bogdan Przybyła                                   3 : 1

Ireneusz Partyka - Tomasz Botwinionek                             3 : 0

Zbigniew Świętochowski - Bogdan Przybyła                        3 : 0

Marcin Ogórek - Zbigniew Mielczarski                                1 : 3

Piotr Brzozowski - Jakub Dąbrowski                                    3 : 0

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ MĘŻCZYŹNI:

  1. Piotr Brzozowski          Sławno                14        21  :   3
  2. Zbigniew Świętochowski Słupsk               12        20 :   4
  3. Ireneusz Partyka         Sławno                 10        16 :   9
  4. Tomasz Botwinionek    Słupsk                    8        12 : 10
  5. Zbigniew Mielczarski    Sławno                   6        11 : 14
  6. Adrian Przybyła           Bobrowiczki             4        10 : 16
  7. Jakub Dąbrowski         Kwasowo                 2          4 : 18
  8. Marcin Ogórek            Sławno                    0          2 : 21
Powrót na początek strony