Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | Wyniki biegów dziecięcych i młodzieżowych

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
18 lipca 2024
TEKST: | KONTRAST:

50m dziewczynki/chłopcy  rocznik  2019 i młodsi (44 uczestników):  

BIEG Z MASKOTKĄ BEZ MIEJSC

Agata Białecka                                 Sławno

Nikola Białecka                                Sławno

Gaja Borowska                                Sławno

Jowita Bury                                     Sławno

Joanna Czyż                                    Sławsko

Paula Kaczan                                   Sławno

Maria Kasperek                                Kwasowo

Kinga Krygowska                             Sławno

Patrycja Marcula                              Żukowo

Michalina Michałowska                     Sławno

Zosia Mroczkowska                          Sławno

Zuzanna Nowak                               Sławno

Michalina Recka                               Wrześnica

Aleksandra Storta                            Sławno

Milena Szczecińska                           Sławno

Blanka Witkowska                            Sławno

Marianna Wojtowicz                          Sławno

 

Mikołaj Białowąs                               Słupsk

Antoni Biernat                                  Sławno

Seweryn Bronk                                 Sławno

Wojciech Dudka                                Sławno

Józef Gajzler                                    Sławno

Julian Górecki                                   Słupsk

Igor Gronkiewicz                              Słupsk

Leon Iwaszko                                   Sławno

Oskar Jóźwik                                    Sławno

Brayan Kaźmierczak                          Sławno

Fabian Kaźmierczak                          Sławno

Kacper Kuliński                                 Sławno

Gabriel Macias                                  Sławno

Jan Małecki                                      Sławno

Nikodem Mazalon                             Sławno

Leon Mizerski                                   Bobrowiczki

Antoni Niciński                                 Pomiłowo

Alan Parszczyński                             Sławno

Szymon Recki                                  Sławno

Michał Róg                                       Sławno

Filip Sobczyk                                    Sławno

Aleksander Szopiłski                         Darłowo

Aleksander Storta                             Sławno

Jakub Szymczewski                          Sławno

Oliwier Walczak                               Sławno

Tadeusz Wirkus                                Szczecinek

Sebastian Wiska                              Żukowo

200m dziewczynki  rocznik  2018-2017 (18 uczestniczek):  

  1. Michalina Szczecińska Sławno
  2. Nika Wenc Sławno
  3. Zofia Michałowska Sławsko
  4. Zofia Gajzler Sławno
  5. Lilianna Olczak Sławno
  6. Marcelina Nicińska Pomiłowo
  7. Aleksandra Mroczkowska Sławno
  8. Jagoda Zając Sławno
  9. Amelia Hanc Sławno
  10. Marcelina Olesiak Sławno
  11. Natalia Bojaryn Sławno
  12. Matylda Witkowska Sławno
  13. Zuzanna Kaźmierczak Sławno
  14. Nadia Frankowska Bobrowice
  15. Pola Schwartz Sławno
  16. Zuzanna Pietrasz Sławno
  17. Laura Wojciechowska Sławno
  18. Laura Kasperek Kwasowo

 

200m chłopcy  rocznik  2018-2017 (9 uczestników):  

  1. Filip Szymczewski Sławno
  2. Hubert Parszczyński Sławno
  3. Mateusz Górecki Słupsk
  4. Jan Ławniczak Sławno
  5. Filip Byszewski Wrześnica
  6. Antoni Hetmański Sławno
  7. Alan Chmielewski Sławno
  8. Jan Groński Kwasowo
  9. Kajetan Krygowski Sławno

 

400m dziewczynki  rocznik  2016-2015 (7 uczestniczek):  

  1. Lilianna Wirkus Szczecinek
  2. Blanka Kaczan Sławno
  3. Julia Romanowska Sławsko
  4. Zofia Zawada Sławno
  5. Inga Sikorska Sławno
  6. Nadia Skok Sławno
  7. Nikola Mazurowska Sławno

400m chłopcy rocznik  2016-2015 (10 uczestników):  

  1. Kacper Godek Sławno
  2. Antoni Zydel Sławno
  3. Tobiasz Łangowski Sławno
  4. Krzysztof Wójcik Sławno
  5. Antoni Wielgat Słupsk
  6. Krystian Kulczycki Sławno
  7. Franciszek Gajzler Sławno
  8. Filip Juszczykowski Sławno
  9. Igor Gliszczyński Sławno

 

600m dziewczęta  rocznik  2014-2013 (11 uczestniczek):  

  1. Iga Bartkiewicz Sławno
  2. Paula Szczepanek MKS Święc Sławno
  3. Michalina Olesiak MKS Święc Sławno
  4. Zofia Rolnik Sławno
  5. Alicja Recka MKS Święc Sławno
  6. Pola Kozłowska Sławno
  7. Kamila Ślęzak Sławno
  8. Gloria Kulczycka Sławno
  9. Hanna Bronk Ustka
  10. Amelia Ławniczak Sławno
  11. Oliwia Nicińska Pomiłowo

 

600m chłopcy rocznik 2014-2013 (6 uczestników):  

  1. Kajetan Zydel Sławno
  2. Stanisław Falkowski Sławno
  3. Mikołaj Luboński Jezierzany
  4. Mateusz Mazalon Sławno
  5. Alan Małek Sławno
  6. Marek Citak Sławno

 

600m dziewczęta rocznik 2012-2011 (7 uczestniczek):  

  1. Kylie Oliwier USA
  2. Natalia Czyż AML Słupsk
  3. Maja Janakiewicz MKS Święc Sławno
  4. Julia Wieczorek MKS Święc Sławno
  5. Lena Pietrasz Sławno
  6. Gabriela Juszczykowska Sławno
  7. Agata Lisiak Sławno

600m chłopcy rocznik 2012-2011 (11 uczestników):  

  1. Fabian Bodnar MKS Święc Sławno
  2. Antoni Żukowski Sławno
  3. Antoni Falkowski Sławno
  4. Marceli Strzelecki MKS Święc Sławno
  5. Oskar Gliszczyński Sławno
  6. Filip Małek Sławno
  7. Jakub Luboński Sławno
  8. Kacper Sander Sławno
  9. Filip Kwiatkowski Sławno
  10. Marcin Małyszko-Opala Bobrowice
  11. Wiktor Bojaryn Sławno

800m dziewczęta rocznik 2010-2009 (2 uczestniczki):  

  1. Martyna Jabłońska AML Słupsk
  2. Amelia Strzelecka MKS Święc Sławno

800m chłopcy rocznik 2010-2009 (5 uczestników):  

  1. Jakub Mikołajczak MKS Święc Sławno
  2. Dawid Ciszek MKS Święc Sławno
  3. Bruno Żukowski MKS Święc Sławno
  4. Mateusz Kargul AML Słupsk
  5. Tomasz Lisiak Sławno

800m dziewczęta rocznik 2008-2007 (1 uczestniczka):  

  1. Karolina Biernat Sławno
Powrót na początek strony