Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | Sławieński bieg WOŚP wśród pochodni

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
24 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

W sobotę 27. stycznia obierzcie kurs na sławieński park. Zapraszamy biegaczy, kijkarzy, spacerowiczów i wszystkich chętnych na wieczór jakiego w sławieńskim parku jeszcze nie było. Dla biegaczy przygotowaliśmy trasę do rywalizacji sportowej o długości 5 km (2x2,5km). Zaś wszystkich pozostałych zapraszamy na wieczorny spacer na trasie o długości 2,5 km. Formuła otwarta bez pomiaru czasu, można spacerować, truchtać, maszerować. Zapraszamy do udziału całe rodziny. Obie trasy rozświetli światło pochodni i lampionów. Będzie światło - będzie GORĄCO !

 
Będzie też SŁODKO. Po pokonaniu trasy zapraszamy na słodki poczęstunek w hali Osir Sławno.  START-META przy pochodniach to doskonałe miejsce do kibicowania. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania i wsparcia akcji. Najszybsze trójki zawodników nagrodzimy pamiątkowymi pucharami, zaś wszystkich pozostałych medalami oraz dyplomami potwierdzającymi ich dobre serca .
Harmonogram:
  • 16.00 Zapisy na miejscu - hala OSiR, plac Sportowy 1
  • 17.00 Start wydarzenia - wspólne zdjęcie uczestników-stworzymy ogromne świecące serce start biegu / spaceru
  • 17:30-19:00 Poczęstunek na hali
  • 18:00 dekoracja zawodników
Zapisy On-Line pozwolą nam przygotować się odpowiednio na Waszą wizytę. Jeżeli nie zdążysz zapisać się on-line nic straconego, przyjedź i zapisz się na miejscu na godzinę przed startem.
 

Zapisy

slawienski-bieg-wosp-wsrod-pochodni-6237.jpg

2024-01-16 · Inne imprezy
Powrót na początek strony