Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | Sławieńska strefa kibica - Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
19 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

Najważniejszym wydarzeniem dla każdego kibica piłki nożnej są zbliżające się mistrzostwa świata. Sławnianie będą mogli wspólnie kibicować biało-czerwonym w sławieńskiej strefie kibica!

Tegoroczne XXI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej odbędą się w Rosji. Jest to pierwszy turniej mistrzostw świata, który odbędzie się w Europie Wschodniej. Jest to również pierwszy turniej mistrzostw świata, którego państwo-gospodarz leży na dwóch kontynentach - w Europie i w Azji. W turnieju wezmą udział 32 reprezentacje krajów. Łącznie na mistrzostwach zostaną rozegrane 64 mecze na 12 stadionach w 11 miastach. Reprezentacja Polski zagra w MŚ po raz ósmy w historii. Biało-Czerwoni największe sukcesy odnieśli w 1974 i 1982 roku, zajmując trzecie miejsce.

Polacy zagrają w grupie H, a swoje zmagania rozpoczną 19 czerwca o godz. 17:00 meczem z Senegalem. Następne zagramy z Kolumbią - 24 czerwca o godz. 20:00 oraz z Japonią - 28 czerwca o godz. 16:00. Aby umożliwić naszym mieszkańcom wspólne przeżywanie zmagań biało-czerwonych zorganizowana zostanie sławieńska strefa kibica, która zlokalizowana będzie na terenie miejskiego amfiteatru. Wszyscy mieszkańcy, w sportowym duchu, będą mogli dopingować drużynę biało-czerwonych, oglądając mecze na wielkim telebimie. Ponadto przygotowane zostaną konkursy, atrakcje dla dzieci oraz strefa gastronomiczna. W przypadku awansu, dalsze spotkania naszej drużyny również będą transmitowane na żywo. Organizatorami wydarzenia będą Urząd Miejski w Sławnie, Sławieński Dom Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie.

Ubierz się w biało-czerwone barwy i kibicuj naszej kadrze wspólnie w sławieńskiej strefie kibica! Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona do 950 osób. Wejście na podstawie bezpłatnych wejściówek wydawanych przy bramie wejściowej. Na czas organizacji Strefy Kibica na Placu Sportowym będzie obowiązywał całkowity zakaz zatrzymywania się pojazdów. Parkingi dla samochodów dostępne będą na placu przy Gimnazjum Miejskim nr 1 w Sławnie, na pl. Kard. Wyszyńskiego oraz na parkingu przy ul. Kopernika.

slawienska-strefa-kibica-mistrzostwa-swiata-w-pilce-noznej-2018-5124.jpg

2018-06-07 · Sport
Powrót na początek strony