Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ W TAŃCU TOWARZYSKIM

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
24 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

GALĘ WIECZORNĄ POPROWADZI ROBERT ROWIŃSKI 
ZWYCIĘZCA TV SHOW TANIEC Z GWIAZDAMI!

24 października 2015 r. na Hali Widowiskowo-sportowej przy ul. Sempołowskiej 3c w Sławnie odbędzie się „Puchar Regionów Polski Północnej w Tańcu Towarzyskim”. Organizatorem imprezy jest Studio Tańca Pasja Roberta Rowińskiego z Koszalina. Partnerami turnieju są Urząd Miejski w Sławnie, Ośrodek Sportu i Rekreacji. W Sławnie gościć będą pary tańca towarzyskiego z wielu klubów i szkół tańca reprezentujące 9 województw: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie i podlaskie.

Turniej rozpocznie się o godz. 9.30, rozegrane zostaną eliminacje w poszczególnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. 

Gala wieczorna zaplanowana jest na godz. 19.00, poprowadzi ją Robert Rowiński zwycięzca TV Show „Taniec z Gwiazdami”. W tym bloku rozegrana zostanie rywalizacja najlepszych par tanecznych regionu Polski Północnej.

Bilety do nabycia w biurze Ośrodka Sportu i Rekreacji (Plac Sportowy 1) oraz w dniu imprezy.

Ceny biletów:

Blok I, II i III - 20 zł (dzieci do lat 6 wstęp wolny).

Gala wieczorna - 25 zł.

puchar-regionow-polski-polnocnej-w-tancu-towarzyskim-5289.jpg

2015-10-14 · Taniec i Fitness
Powrót na początek strony