Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | 9 maraton fitness

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
24 czerwca 2024
TEKST: | KONTRAST:

kwietnia – 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!” największy taki event na Pomorzu Środkowym!

Jeśli szukacie wyjątkowego, niepowtarzalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, chcielibyście przy okazji potańczyć i poćwiczyć w rytmie energetycznych, znanych i lubianych kawałków orazi nowości specjalnie przygotowanych na tę okazję – zapraszamy już w sobotę 18 kwietnia na całkowicie darmowy, niezwykle ekscytujący, gorący i pełen energii 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!”. 11 świetnych prezenterów przygotowało dla Was rewelacyjne zajęcia. A wszystko w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Sławnie.

Poprzez Maraton Fitness -  Gimnazjum w Sławsku realizuje Ogólnopolski Program Edukacyjny „trzymaj formę!”  odnoszący się do strategii WHO dotyczącej diety, aktywności fizycznej i zdrowia. Uczestnikiem może być każdy, bez względu na wiek, płeć, kondycję i umiejętności taneczne.

Jednego dnia i w jednym miejscu – trzy Maratony Fitness: dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych - a  każdy z Was może poznać wiele różnorodnych form aktywnego wypoczynku, a przede wszystkim dobrze się bawić. Do takiej dawki ruchu zmotywuje Was nasza niezawodna ekipa czyli wykwalifikowane, pełne entuzjazmu i pomysłów instruktorki, które w tym dniu otworzą swoje serca i obdarują Was mega energią.

Podczas maratonu organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Wszystkie dzieci przed lekcją ZUMBA KIDS zapraszamy do malowania twarzy. Wolontariusze z Gimnazjum w Sławsku z kolorowymi farbkami czekać na Was będą w salce fitness już od godz. 10.00. Prosimy o wcześniejsze przybycie J Na lekcję ZUMBA KIDS, czyli maksimum zabawy i ćwiczeń kondycyjnych w tym samym czasie, zaprasza licencjonowany instruktor KLAUDIA ŻELECHOWSKA-DURKA. Każda Pociecha wróci do domu w radosnym humorze z upominkiem i certyfikatem potwierdzającym udział w MF a swoją fotkę znajdzie wkrótce po zabawie na stronie wydarzenia.

Podczas Maratonów dla Młodzieży i Dorosłych jury wyłoni zwycięzcę Maratonu, Najlepsze Zawodniczki z Miasta Sławna oraz Gmin Sławno i Postomino i Mistrzów kilku kategorii: wdzięk, gracja, precyzja, pamięć choreograficzna i innych oraz Wyróżniających się ćwiczących Rodzynków. Dla najlepszych uczestników przewidziane nagrody – karnety na usługi związane ze zdrowiem i urodą ufundowane przez przedsiębiorców ze Sławna i okolic (m.in. wstęp na siłownię, solarium, usługi fryzjerskie, zabiegi pielęgnacyjne związane z kosmetyką ciała, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i stóp, biżuteria, karnety na zajęcia fitness, konsultację dietetyczną, analizę składu ciała itp.).

Maraton Fitness dla Młodzieży to super zabawa, wysiłek, ruch, ekspresja...czyli szalona ZUMBA w towarzystwie KATARZYNY ŻDANOWICZ - dla uczestników to mnóstwo uśmiechu, tańca, śpiewania i oczywiście okrzyków. Zajęcia BODY SHAPE GRAŻYNY ANTOSIK gwarantują dużo radości i dobrą zabawę na parkiecie, a przy tym niezapomniane wrażenia J ... także na kolejne dni po tej sportowej  imprezie J

Maraton dla Dorosłych to trzy i pół godziny porywającej muzyki i energetycznych ćwiczeń, 7 ciekawych i uzupełniających się wzajemnie dynamicznych, tanecznych i  wzmacniających lekcji.

Radosne, ciekawe choreografie przy rozgrzewającej muzyce zaprezentuje GABRIELA WRONKOWSKA. Swoją lekcją FUNNY WARM UP obudzi wszystkich i zachęci do dalszej zabawy. ZUMBA AGATY OSKROBA to zajęcia pełne szaleństw, wspaniałej zabawy, prostych układów do rewelacyjnej latyno-amerykańskiej muzyki, które zawładnęły całym światem!! Niezwykle energiczny i żywiołowy AFRYKAŃSKI TANIEC MOCY ALEKSANDRY WŁODARCZYK obudzi w każdym, kto odważy się go zatańczyć, jego wewnętrzny, osobisty ogień! Polecamy gorąco. ABT W PARACH, czyli proste ale skuteczne ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda zaprezentują MARIETTA BOGUSZ I KAROLINA DRĄŻKIEWICZ. Dziewczyny urozmaicą ten trening ćwicząc w parze! Tej formy ruchu może spróbować każdy – zapraszamy J Kolejne zajęcia KATARZYNY ŻDANOWICZ  to dynamiczna, ekscytująca, zaskakująca i innowacyjna  ZUMBA dla każdego. Po tej lekcji pozytywne zmęczenie i uśmiech na twarzy gwarantowany. EWELINA CHOŁODY I KINGA RUSZCZYŃSKA specjalnie dla uczestników Maratonu przygotowały bardzo intensywny trening cardio przeplatany z treningiem wzmacniającym, czyli spalający tkankę tłuszczową i wzmacniający mięśnie całego ciała KILLER INTERVAL. Nad koordynacją popracujecie w ostatniej lekcji DANCE WORKOUT z MARTĄ WACHHOLZ, która w niezwykły sposób zmiksuje różnorodne formy tańca z podstawowymi krokami aerobiku, by na zakończenie maratonu podczas STRETCHINGU zapewnić  odpoczynek i wyciszenie.

Organizatorzy i partnerzy całego przedsięwzięcia przygotowali dla Was - uczestników dodatkowe atrakcje. Po każdej lekcji rozlosujemy karnety na zajęcia do ćwiczącego z Wami instruktora  (do Centrum Rekreacyjno-Sportowego AKTYWNA FABRYKA, CKiS Postomino, Fitness Clubu MY GYM, Fitness Studia ACTIVE, Klubu EFEKT Sprawność i Zdrowie, Klubu JUSTinFIT, Szkoły Tańca MAGNETICA) oraz zaproszenia na darmową analizę składu masy ciała w Poradni Dietetycznej NATURAL SLIM.

W przerwach Maratonu, w występach artystycznych swoje umiejętności taneczne, teatralne, baletowe i wokalne zaprezentują: wokalistki z GIMNAZJUM W SŁAWSKU, Ognisko Baletowe, Zespół Tańca Współczesnego, formacja Break-dance Junior i Senior oraz wokaliści ze Sławieńskiego Domu Kultury, Szkolny zespół taneczny "Gracja" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sławnie a także zespoły Dzieciaki Magnetici, Magnetic Kids, Cheerleaderki Magnetic Girls, Krejzi Frejzi ze Szkoły Tańca MAGNETICA.

Na maratonie w sklepiku szkolnym uczniów z Gimnazjum w Sławsku do nabycia będzie woda mineralna, kawa, herbata, soki, napoje oraz słodycze.

Wydarzenie objęli swoim patronatem Burmistrz Miasta Sławno Pan Krzysztof Frankenstein oraz Wójt Gminy Sławno Pan Ryszard Stachowiak.

Foto-relację i filmy z wydarzenia w wykonaniu Sabiny Kołodziejczyk i Patryka Ślązaka oraz Rafała Szymczewskiego zamieścimy na stronie wydarzenia, na której już teraz chętni do udziału w Maratonie znajdą wiele szczegółowych informacji: facebook.com/maratonfitnessslawno

 Wstęp na maraton WOLNY !!!

Wejście na maraton jedynie w obuwiu zmiennym! Warto zabrać ze sobą wodę mineralną i ręczniki.

 
Zapraszam! w imieniu organizatorów, współorganizatorów, partnerów, prezenterów, sponsorów i fundatorów nagród - Edyta Szczygielska

9-maraton-fitness-5338.jpg

pliki do pobrania
2015-04-14 · Taniec i Fitness
Powrót na początek strony