Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sławnie | 10. Sławieński Bieg Niepodległości - wyniki 11.11.2023r.

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
18 lipca 2024
TEKST: | KONTRAST:

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

SŁAWNO

11 LISTOPADA 2023r.  

 

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI NA SPORTOWO

11 listopada 2023r. w Sławnie odbył się Bieg Niepodległości, w ramach obchodów 105-lecia odzyskania niepodległości. 154 uczestników wystartowało w biegu aby świętować rocznicę odzyskania niepodległości. Podniosłym momentem biegu było wspólne odśpiewanie o godzinie 12.00 - Hymnu państwowego. Wszyscy uczestnicy otrzymali: piękne pamiątkowe medale, słodką przekąskę – rogala Marcińskiego i pyszną grochówkę. Puchary i medale dla wszystkich zawodników oraz posiłek po biegu zapewnili fundatorzy: Urząd Miejski w Sławnie, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie oraz spółki miejskie: MPEC, MPGKiM, WiK. Trasę biegu zabezpieczali: drużyny  harcerskie „Drzewianie” i „Hajdowie”, członkowie Stowarzyszenia Turystyki Rowerowej i Pieszej „Na Szlaku”. Transport zapewniła spółka miejska         Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Medale i puchary wręczali: Marzena Łużyńska – przewodnicząca Rady Miejskiej w Sławnie,   Dominik Margielewski – wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sławnie, oraz radni Rady Miejskiej w Sławnie: Marta Stępień i Paweł Kopczyński.

Bieg Niepodległości organizowany był w ramach programu profilaktyki Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławnie.

Organizatorem biegu był Ośrodek Sportu i rekreacji w Sławnie.

 

WYNIKI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

11.11.2023r.

Mini Maraton i Maraton na Raty

Dziewczęta rocznik 2021 i młodsze - 50m

  1. Emilia Szewczyk   Sławno 2022

Chłopcy rocznik 2021 i młodsi - 50m

  1. Oluś Storta         Sławno 2021
  2. Igor Gronkiewicz  Sławno 2021                        
  3. Stanisław Przybył Sławno 2021                        
  4. Fabian Kazimierczak Sławno 2021

Dziewczęta rocznik 2019/2020 - 100m

  1. Joanna Czyż           Sławsko 2019
  2. Pola Kaczan            Sławno 2020
  3. Zosia Mroczkowska Sławno 2019
  4. Michalina Michałowska Sławno 2019
  5. Marysia Kasperek    Sławno 2020
  6. Emilia Kordyla         Sławno 2019
  7. Emilia Jełkaszew      Sławno 2020
  8. Milena Szczecińska   Sławno 2019
  9. Kinga Krygowska     Sławno 2019

Chłopcy rocznik 2019/2020 - 100m

  1. Marcel Gronkiewicz  Słupsk 2019
  2. Michał Niemczura    Sławno 2019
  3. Nikodem Król         Sławno 2019
  4. Karol Kuty             Sławno 2019
  5. Piotr Szczypior       Sławno 2019
  6. Nikodem Król         Sławno 2019
  7. Oskar Jóźwiak        Sławno 2019
  8. Jan Przybył            Sławno 2019
  9. Józef Gajzler         Sławno 2020

 

Dziewczęta rocznik 2017/2018 - 200m

  1. Michalina Szczecińska  Sławno 2017
  2. Zofia Michałowska       Sławno 2017
  3. Wiktoria Gut              Sławno 2017
  4. Zofia Gajzler              Sławno 2018
  5. Jagoda Zając             Sławno 2018
  6. Anna Sadowska         Sławno 2017
  7. Alicja Adamczyk         Sławno 2017
  8. Zofia Mroczkowska     Sławno 2017
  9. Laura Kasperek          Sławno 2018
  10. Laura Wojciechowska Sławno 2018
  11. Pola Schwartz            Sławno 2017
  12. Anna Bojara              Sławno 2018
  13. Lena Buchaj              Sławno 2017
  14. Maja Kordyla             Sławno 2017
  15. Alicja Koćwin             Sławno 2017
  16. Matylda Witkowska    Sławno 2018
  17. Maria Szczypior         Sławno 2017
  18. Maja Siwiec               Sławno 2017

Chłopcy rocznik 2017/2018 - 100m

  1. Filip Szymczewski     Sławno 2017
  2. Jan Ławniczak          Sławno 2018                        
  3. Jan Szymański         Sławno 2017
  4. Jakub Holc               Sławno 2018
  5. Kajetan Krygowski   Sławno 2018
  6. Daniel Jankowski      Sławno 2018
  7. Oliwier Piorunowski   Sławno 2017
  8. Emil Jóźwik              Sławno 2018
  9. Grzegorz Radziwon  Sławno 2018
  10. Jakub Kaźmierczak   Sławno 2018

 

Dziewczęta 2015/2016 - 200m

  1. Julia Romanowska   Sławsko 2015
  2. Blanka Kaczan        Sławno 2016
  3. Zuzia Stręk            Sławno 2016
  4. Maja Jankowska      Sławno 2016
  5. Zuzanna Buchaj      Sławno 2016
  6. Iga Siekan              Sławno 2016

Chłopcy rocznik 2015/2016 - 200m

  1. Michał Szewczyk    Sławno 2015                        
  2. Oskar Stępień       Sławno 2015
  3. Kacper Gondek     Sławno 2016
  4. Tobiasz Łangowski Sławno 2016
  5. Antoni Wielgat      Słupsk 2016
  6. Miłosz Bliszcz        Sławno 2016
  7. Jan Storta            Sławno 2016
  8. Igor Gliszczyński    Sławno 2016
  9. Maksym Niemczura Sławno 2015
  10. Franciszek Gajzler   Sławno 2016
  11. Aleksander Rojewski Sławno 2016
  12. Mateusz Żydowski   Sławno 2016
  13. Marcin Szymichowski Sławno 2016
  14. Antoni Bielaszewski Koszalin 2016
  15. Aleksander Lejsa     Sławno 2016
  16. Franek Walkowiak    Sławno 2016
  17. Krzysztof Wyszatycki Sławno 2016

 

Dziewczęta rocznik 2013/2014 - 300m

  1. Paula Szczepanek MKS Święc Sławno 2014
  2. Zuzanna Walkowiak              Sławno 2014
  3. Klaudia Koćwin                     Sławno 2013
  4. Julia Wilińska                        Sławno 2013
  5. Pola Kozłowska                     Sławno 2013
  6. Izabela Żydowska                 Sławno 2014
  7. Gabriela Kozłowska               Sławno 2013
  8. Amelia Ławniczak                  Sławno 2014
  9. Nina Wnuk                         Koszalin 2013
  10. Krysia Ostrowska                 Sławno 2013
  11. Hanna Stojewska                 Sławno 2013
  12. Wiktoria Chrostek                Sławno 2014
  13. Julia Cieplik                          Sławno 2013

Chłopcy rocznik 2013/2014 - 300m

  1. Piotr Sadowski    MKS Święc Sławno 2014
  2. Albert Laskowski                 Sławno 2014
  3. Mikołaj Luboński             Jezierzany 2014
  4. Mikołaj Siekan     MKS Święc Sławno 2014
  5. Piotr Putaj                     Boleszewo 2014
  6. Julian Kozłowski                  Sławno 2014
  7. Alan Małek                          Sławno 2014

                                                                                                       

Dziewczęta 2011/2012 - 300m

  1. Maja Janakiewicz MKS Święc Sławno 2012 
  2. Natalia Czyż                      Sławsko 2012                        
  3. Julia Wieczorek   MKS Święc Sławno 2011
  4. Aniela Kozłowska                Sławno 2011                        
  5. Agata Lisiak                       Sławno 2012                        

Chłopcy rocznik 2011/2012 - 300m

  1. Adam Rojewski     MKS Święc Sławno 2012
  2. Antoni Żukowski   MKS Święc Sławno 2011
  3. Fabian Bodnar      MKS Święć Sławno  2011
  4. Marcel Strzelecki   MKS Święc Sławno  2011
  5. Filip Warać           MKS Święc Sławno  2011
  6. Filip Małek                            Sławno  2011
  7. Igor Bireta                          Gorzyca 2012
  8. Jakub Luboński                Jerzierzany 2011
  9. Oskar Gliszczyński                Sławno  2011
  10. Antoni Chylewski                  Sławno  2012
  11. Kacper Sander                     Sławno  2011
  12. Filip Kwiatkowski                   Sławno  2012
  13. Fabian Mioduszewski             Sławno  2011

 

Dziewczęta 2009/2010 - 300m

  1. Martyna Jabłońska          AML Słupsk 2009 
  2. Amelia Strzelecka  MKS Święc Sławno 2009
  3. Zuzanna Małek                      Sławno 2009

Chłopcy rocznik 2009/2010 - 300m

  1. Jakub Mikołajczak MKS Święc Sławno 2009
  2. Bruno Żukowski MKS Święc Sławno   2009
  3. Antoni Wieczorek Sławno                 2009
  4. Tomasz Lisiak Sławno                       2010
  5. Marcin Majchrzak Sławno                   2009
  6. Piotr Osmański Sławno                      2010
  7. Jakub Kozłowski Sławno                    2010

 

Dziewczęta\Kobiety rocznik 2008 i starsze – 1.500m

  1. Agnieszka Komar    Sławno     7.02
  2. Justyna Bińczyk      Sławno     7.16
  3. Weronika Małek       Sławno     7.49
  4. Magdalena Radziwon Sławno    8.16
  5. Anna Gostomczyk    Sławno    8.52
  6. Alicja Dworak       Warszkowo 10.06

Chłopcy\Mężczyźni rocznik 2008 i starsi – 3.000m

  1. Mariusz Borychowski Kobylnica 9.56
  2. Damian Rosiak          Sławno  10.15
  3. Mateusz Krygowski    Sławno 10.34
  4. Dawid Witkowski        Sławno 10.52
  5. Tomasz Jabłoński       Sławno 10.55
  6. Tomasz Turczyn         Sławno 11.24
  7. Łukasz Wielgat      Pieńkówko 11.49
  8. Adam Jóźwik             Sławno 12.03
  9. Grzegorz Antosik     Żukowo 12.17
  10. Błażej Walkowiak       Sławno 12.35
  11. Dariusz Konecki        Sławno 12.41
  12. Krzysztof Jankowski  Sławno 13.21
  13. Krzysztof Gostomczyk Sławno 13.28
  14. Piotr Kamelski           Sławno 13.28
  15. Bartosz Róg             Sławno 13.57
  16. Jacek Kaniowski        Sławno 14.23
  17. Adrian Kozłowski       Sławno 15.23
  18. Dariusz Woźniak       Sławno 17.04
  19. Kamil Jędraszczyk     Sławno 18.27

 

NORDIC WALKING – 1.500m

KOBIETY:

  1. Edyta Kowalczyk                  Sławno 11.50
  2. Monika Miklasińska-Kamelska Sławno 11.54
  3. Bożena Paszkiewicz              Sławno 11.58
  4. Anastazja Kamelska             Sławno 12.37
  5. Anna Majewska                    Sławno 13.55
  6. Agnieszka Turczyn               Sławno 13.55

MĘŻCZYŹNI

  1. Jerzy Kamelski                    Sławno 16.07
Powrót na początek strony